Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Serwis ploterów w Poznaniu, gdzie ?

Serwis ploterów w Poznaniu, gdzie ?

Witam, mój ploter praktycznie z dnia na dzień przestał zupełnie działać? Czy opłaca się go oddawać do naprawy?

ewu1u01

Posty: 12

 
Zdecydowanie polecam Ci udanie się do serwisu ploterów HP aby nawet zapoznać się z proponowanymi cenami napraw poszczególnych usterek.

daga-00

Posty: 12

 
Usterki w ploterach oczywiście się zdarzają i sam mam z nimi do czynienia dość często. Z doświadczenia wiem jednak, że większość z nich da się usunąć w serwisie ploterów naprawdę niewielkim kosztem.

ZetMichał

Posty: 13

 
Osobiście zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z usług serwisów, które nie są tak jak mówisz od razu w stanie zdiagnozować przyczyny tego, dlaczego ploter nie działa w pełni prawidłowo ponieważ może to oznaczać tylko i wyłącznie brak kompetencji osób pracujących w tego typu serwisie i może wiązać się z nieprawidłową naprawą.

DIOBELL

Posty: 17

 
W swojej firmie używam wielu ploterów i w przypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo ponieważ jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od zakupu nowego i jest to wręcz niemożliwe.

brzoza78

Posty: 6

 
Sam od długiego czasu korzystam z usług serwisu: http://naprawaploterow.com i moim zdaniem jest on najlepszym jaki dzisiaj działa w tej branży.

dzaman

Posty: 18

 
W mojej opinii naprawa ploterów w renomowanym serwisie jest wręcz obowiązkiem w przypadku ich awarii a zakup nowego urządzenia jest kompletnie nieopłacalny.

mokwas

Posty: 23