Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

serwis komputerowy, poszukuję!

serwis komputerowy, poszukuję!

System mi padł w laptopie i nie wiem, co zrobić? Nie mam nawet płyty z drugim. Czy znacie może kogoś, kto zajmuje się serwisowaniem laptopów i ma czas żeby mi pomóc?

czesława34

Posty: 1

 
Gdyby nie informatyk to bym miał poważne problemy z odzyskiwaniem danych z dysku twardego. Dysk był mocno zniszczony, dlatego myślałem, iż się nie uda. Na szczęście większość danych dało się odzyskać i jestem bardzo zaspokojony. Polecam oddać komputer komuś, kto się na tym faktycznie bardzo dobrze zna.

Raryua

Posty: 2

 
Zanim wybierze się serwis komputerowy to trzeba sprawdzać, czym konkretnie się zajmują. To niezwykle znaczące, bowiem w przeciwnym wypadku można nie uzyskać takich usług jak nam zależy. Każdy serwis naprawa komputery czy laptopy, lecz już nie każdy zajmuje się odzyskiwaniem danych z dysków twardych i kart.

agapod17

Posty: 6

 
Mnie serwis laptopów niezmiernie pomógł. Miałem kłopoty z kartą graficzną, wobec tego prędko zabrali się za pracę i dali radę. Polecam fachowców, bo samemu to można tylko zaszkodzić, a później taka naprawa jest o wiele trudniejsze i naturalnie o wiele wiecej kosztuje.

Kitas

Posty: 3

 
Zawsze jak mam problem z komputerem to dzwonie do serwisu komputerowego i zawsze mi pomagają. Zdarza się tak, że wystarczy porada, ale jak trzeba to komputer im oddaje.

alibaster

Posty: 4

 
Korzystałem z serwisu komputerowego w Świdniku i wgrywali mi najlepszy programy antywirusowy. Do dzisiaj z niego korzystam i jestem faktycznie niezmiernie zaspokojony.

Marlenka33

Posty: 8

 
Większa część napraw wykonuje sam zarówno Wam nie pomogę. Oczywiście nie zawsze się to udaje, ale na pewno warto próbować. Trzeba się na tym znać, bowiem można też sprzętowi zaszkodzić. Jeżeli ktoś wiedzy nie ma to tylko serwis pozostaje.

Yuri20 

Posty: 7

 
Jeżeli ktoś szuka fachowców to pożądane byłoby zgłosić się do serwisu laptopów https://itex-serwis-komputerow.pl, bowiem oni się na wszystkim niezmiernie dobrze znają. Są w stanie nam pomóc przy nagłych awariach jak i innych problemach.

Fajae

Posty: 2

 
Komputery stacjonarne staram się naprawiać sam, ale laptopy nie. To za drobne, zaraz coś połamie i tylko problemy z tego będą. Zdecydowanie zwykły komputer jest łatwiejszy w naprawie. Jeśli ktoś ma, chociaż drobne pojęcie o tym to bez kłopotów będzie mógł sobie z tym poradzić. Można wówczas mnóstwo zaoszczędzić pieniędzy.

wiesiekj

Posty: 22