Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wycena przedsiębiorstwa, gdzie znajdę ?

wycena przedsiębiorstwa, gdzie znajdę ?

Czy polecacie jakieś firmy/biura, które wykonują bardzo dokładnie wycena przedsiębiorstw? Niestety muszę zamknąć firmę i chciałam ją sprzedać, jednak nie wiem, jak ją wycenić przy sprzedaży.

Krzychoo

Posty: 1

 
Na rynku możemy spotkać mnóstwo biur, które na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeżeli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

Lupusx

Posty: 2

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być trudna, jeżeli zlecimy to odpowiednim osobom. Na rynku są specjalne firmy, dlatego pożądane byłoby się do nich zgłosić.

Biedronka_4

Posty: 23

 
Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest wycena spółki. Możesz porozmawiać z kimś z biura aktuarialnego i podpowiedzą Ci, co dokładnie powinieneś zrobić.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Wycena przedsiębiorstwa może odbyć się na różne sposoby. Wszystko zależy od danej firmy, a także z jakim przeznaczeniem będzie wykonywana wycena.

Black_Riot

Posty: 3

 
Wycena spółki wykonywana jest przez wiele firm, jednak warto zgłosić się do biura aktuarialno - finansowego. Profesjonaliści będą wiedzieć, jak dokładnie sporządzić daną wycenę z jej przeznaczeniem.

Kamigyq

Posty: 3

 
Musisz pamiętać, iż do spraw upadłościowych winna być wykonana wycena firmy w sposób niesłychanie doświadczony, z tego względu polecam Ci tę firmę https://attuario.pl. W klika dni wykonują niesłychanie dokładną wycenę, a zarówno możesz liczyć na fachowe doradztwo finansowe.

efmef98

Posty: 22

 
Na rynku możemy spotkać wiele biur, które na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeśli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

Yewose

Posty: 2